İstanbul yangın kapısı Yangın kapısı imalatçıları istanbul İstanbul avrupa yakası yangın kapısı firmaları

Özellikle hassas ve değerli materyallerin olduğu odaların kapılarının kesinlikle yangına dayanıklı maddelerden üretilmiş olması gerekir.

Binalarda yangından korunmakla ilgili esasların madde madde tehlike sınıflarına göre açıklandığı sayfadır

120 dakikaya kadar alevleri engeller. Aynı zamanda duman sızdırmama özelliği insanların dumandan zehirlenmemesini sağlar ve sağlıklı bir şekilde olay yerini terk etmelerini kolaylaştırır.

Yalnızca sosyal tesislerden yapacağınız alışverişler için işletme tarafından belirlenen fiyatlar karşılığında bir ücret ödemeniz gerekiyor.

Yoros Kalesi, Anadolu Yakası’nın en geniş tepesinde yer alıyor. Ceneviz Kalesi olarak da bilinen kale, boğazın girişini kontrol etmek amaçlı inşa edilmiş.

Your browser isn’t supported any longer. Update it to have the most effective YouTube experience and our newest characteristics. Find out more

Montaj esnasında uygulanan sıvı conta ile Alfa Door yangın kapıları zehirli gaz ve çeşitli kimyasal sızıntıları maksimum düzeyde engelleme özelliğine sahiptir.

Tüm dünyada yangın kapısı kullanılmaktadır. Özellikle Yangın olaylarının artması ve can kaybı ile sonuçlanmasının ardından yangın önlemleri alınmakta ve yangın kapısının önemi artmaktadır.

Yangın kapısı seçerken yangın kapısı üreten firmanın kaliteli olduğundan da emin olmalısınız. Kaliteli olmayan firmaların yangın kapıları sizlere sorun çıkarabilir ve yangın anında koruma sağlamayabilir. Bu da can kaybı verme açısından hiç olumlu bir durum olmayacaktır.

Opsiyonel olarak find here duman sızdırmazlık sağlayan kapı altı giyotini, yangına dayanıklı hidrolik, elektrikli kilit karşılığı ve manyetik kilit eklenebilmektedir.

‘Dersaadet’ yani ‘Saadet Kapısı’ olarak bilinen İstanbul, aynı zamanda Asya ile Avrupa’yı birbirine bağlıyor. Kimi çocukların rüyalarına dahi giren İstanbul Boğazı, iki kıtayı birbirinden ayırıyor.

Yangın kapılarımızın kanat ve kasasında kullanılan malzemelerin cinsleri, kalınlıkları, kanat ve kasaların boyutları, imalat yöntemleri, montaj şekilleri , pervaz payları ve isteğe bağlı unsurların açıklandığı sayfadır

Yangın Kapıları tercihe göre;  sixty, ninety ve a hundred and twenty dakika yangın dayanımı seçenekleriyle imal edilebilir. Üretim aşamasında kullanılan taş yünü miktarı ve kalitesi, yangın kapısının en temel kalite ve sağlamlık standartlarından biridir.

1860 senesinde yapılan savaş sonucunda Fransızlar Almanları yenmiş. Bunun üzerine de Almanya’yı temsilen Fransız heykeltıraş Isidore Bonheure tarafından kızgın bir boğa heykeli yapılmış.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *